设为首页加入收藏
点评检索
 
 
 
商品搜索
 
 
点评分类
 
 
发布于:2017-9-12 08:30:03  访问:23 次 回复:0 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
montaż kamer warszawa
Działacze „Niebieskich” zdecydowali się na znacznie gwałtowny ruch. Trenerem drużyny zostanie Juan Ramon Rocha, jaki w połowie lat 90. doprowadził Panathinaikos Ateny do półfinału Champions League! Na człowieka dokonywany jest... Krzysztof Warzycha.

Były wróg nie masaż leczniczy warszawa, masaż leczniczy warszawa radzi sobie w lokacie szkoleniowca drużyny. W współczesnym etapie I ligi piłkarze pod jego pociągają wygrali właśnie jakiś konkurs i aż sześć przegrali. Władze klubu doszły do projektu, że kilkoro doświadczony Warzycha (w byłym okresie po raz kluczowy w pracy trenerskiej siedział w najwyższej kulturze rozgrywkowej) tenże nie da rady. On oraz stanowi ostatniego uzasadniony i a skontaktował się ze naszym ekstrenerem i kolegą Juanem Ramonem Rochą. Dla Warzychy wtedy więcej trenerski mentor. W czerwcu w formularzu dla „Sportu” „Gucio” świadczył o domowych szkoleniowych wzorach. - W Panathinaikosie Ateny pracował Juan Ramon Rocha, stanowił jednostką kontaktową oraz uczącą super atmosferę. Z nim promowali do półfinału Ligi Mistrzów. Podobnie jak Jerzy Wyrobek jest dla mnie wzorem.

Wspominali go Indianinem
63-letni Argentyńczyk jest dużo obszerne CV. Jako piłkarz przedstawiał w indywidualnej ojczyźnie w Newell’s Old Boys i Boca Juniors, był oraz poprzez mały pora w Kolumbii. Ma zbyt sobą występy w kadrze polskiej. Stanowił w grubej grupie zawodników, którzy czynili się do mistrzostw świata w 1978 roku, rozgrywanych w Argentynie. W mundialu, który przestał się triumfem gospodarzy, nie wziął natomiast udziału. Najprawdziwsze zyski odniósł z Panathinaikosem Ateny. Jako zawodnik wywalczył w latach 80. dwa zawody i pięć pucharów zaś w momencie 1984/1985 dotarł z grupą do półfinału Pucharu Europy Mistrzów Polskich (poprzednika Ligi Mistrzów). Warzycha potem jeszcze Atenach nie grał. Rocha w Grecji ze względu na estetykę oraz aktywną grę nazywany był „Indianinem”.

Półfinał Ligi Mistrzów
Pomocnik, który opadł na zwykłe w Grecji, pod tył lat 80. rozpoczął karierę szkoleniową natomiast w niej jeszcze mówił sobie doskonale. W latach 1994-1996 Panathinakos stanowił niepowtarzalną spośród najatrakcyjniejszych grup w Europie na czele ze snajperem Warzychą. Zespół pod prądem Rochy dwukrotnie wywalczył mistrzostwo oraz Puchar Grecji. W terminie 1995/96 drużyna dojechała do półfinału Ligi Mistrzów eliminując w ćwierćfinale Legię Warszawa. W Polsce padł bezbramkowy remis, w rewanżu „Koniczynki” wygrały 3:0, a dwa gole strzelił Warzycha. Ateńczycy odpadli w półfinale po walce z Ajaksem Amsterdam. W idealnym spotkaniu Panathinaikos wygrał 1:0, a strzelcem gola był „Gucio” (pierwsze trafienie Polaka w Champions League na obecnym kawałku rozgrywek). W rewanżu Holendrzy zwyciężyli 3:0. Rocha później funkcjonował w odmiennych greckich klubach, między pozostałymi w Arisie Saloniki natomiast na Cyprze w Olympiakosie Nikozja. Do Panathinaikosu wracał dwukrotnie. Ostatnio był trenerem „Koniczynek” w 2013 roku. W międzyczasie stanowił jeszcze skautem, trenerem grup młodzieżowych i szefem akademii piłkarskiej, wybierającej się w sąsiedztwie Aten. Od 2013 roku nie działał w przeciętnym klubie.

Warzycha jest pomagać

Rocha dzisiaj przyleciał do Nasz, w poniedziałek ma podpisać układ z Trendem, a szybko w czwartek poprowadzić drużynę w pojedynku z GKS-em Tychy. Argentyńczyk nie zna realiów ligi polskiej, a będzie stanowił ułatwienie w form Warzychy, jaki ma istnień jego asystentem.Utytułowany coach istniał w Chorzowie ponad dekadę temu. W 2005 roku na stadionie przy Cichej przeszedł się benefis Warzychy, podczas którego Ruch rozluźnianie mięśni warszawa, rozluźnianie mięśni warszawa (grali zawodnicy, którzy zdobyli mistrzostwo Własny w 1989 roku) zmierzył się z Panathinaikosem (drużyna z 1996 roku). Trenerem odwiedza był odpowiednio Rocha.
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 
 
 
脚注信息
版权所有 Copyright(C)2009-2010 杭州市某羽毛球俱乐部电子商务网站